Dostawa i płatność

Dostawa do InPost Paczkomaty 24/7

InPost Paczkomat

Dostawa drugiego dnia roboczego od wysłania zamówienia. O dostarczeniu przesyłki do punktu odbioru poinformujemy e-mailem i SMS-em. Możliwość odbioru przesyłki w wybranym punkcie odbioru (do wyboru w koszyku). Przesyłka jest przechowywana w punkcie odbioru przez okres 48 h (możliwość przedłużenia o następne 24 h).

15 zł / płatność kartą

19 zł / płatność przy odbiorze


 

Kurier InPost

InPost Kurier

Dostawa drugiego dnia roboczego od wysłania zamówienia. O statusie przesyłki poinformujemy e-mailem i SMS-em. Kurier InPost podejmie 2 próby doręczenia paczki. Nieodebrana zostanie zwrócona do Nadawcy.

20 zł / płatność kartą

24 zł / płatność przy odbiorze


 

Kurier DPD

DPD kurier

Dostawa drugiego dnia roboczego od wysłania zamówienia. O statusie przesyłki poinformujemy e-mailem i SMS-em. Po komunikacji z kierowcą możliwość zmiany miejsca i godziny dostawy. Jeśli kierowca nie dotrze pod wskazany adres, automatycznie doręczy przesyłkę ponownie następnego dnia roboczego. Jeśli paczka nie zostanie doręczona z powodu nie Przesyłka jest przechowywana w punkcie dostawy przez okres 3 dni.

20 zł / płatność kartą

24 zł / płatność przy odbiorze


 

Poczta Polska

Poczta Polska

Dostawa drugiego dnia roboczego od wysłania zamówienia. W przypadku, gdyby paczka nie została odebrana pod wskazanym adresem, jest przechowywana w najbliższym urzędzie pocztowym.

18 zł / płatność kartą

22 zł / płatność przy odbiorze

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł