Opublikowano dnia 8.2.2023

Dwustronna pościel to hit tego roku

 

Jednolita czy wzorzysta? Jeśli nie możesz się zdecydować, jaką pościel kupić do swojej sypialni, spróbuj połączenia jednolitych kolorów z nadrukami.

Nie tylko Wy będziecie mogli się przewrócić w łóżku, ale także Wasza kołdra. Jeśli macie ochotę na wesoły wzór, napewno spodoba się Wam strona z nadrukiem. A jeśli macie ochotę na prosty styl, powierzchnia w jednolitym kolorze po drugiej stronie będzie się wyróżniać. Dotyczy to oczywiście również poszewek na poduszki.

 

 

Szczególnie docenisz opcje dwustronnej pościeli w podwójnym łóżku, które można skoordynować kolorystycznie, nawet jeśli jeden śpi pod eukaliptusem, a drugi wybiera jednolitą limonkę. A może po prostu po kilku dniach znudzi Ci się dany wzór lub kolor. Nie trzeba od razu zmieniać kołdry, wystarczy ją obrucić i już! Na słoneczne wiosenne i letnie dni wybierz świeże pastele i wesołe druki, w chłodniejszych miesiącach nie krępuj się sięgnąć po klasyczną czerwono-zieloną kratę lub neutralną szarość.

 

      

 

Starannie wybieraj nie tylko wzór i zestawienie kolorów, ale przede wszystkim jakość. Czeskie produkty wykonane ze 100% bawełny mają długą trwałość i mają trwałe kolory. Jeśli dobrze wybierzesz, Twoja pościel może żyć z Tobą przez wiele lat w porach lata i zimy, i będzie Ci służyć aż do rozdarcia.

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł