Opublikowano dnia 30.5.2024

Goldea ponownie się przeprowadza: Rzuć okiem na nasze nowe pomieszczenia administracyjne i dział wysyłek!

Zamówienia wciąż przychodzą, produkty się kumulują, a nasz zespół się rozrasta. Z tego powodu Goldea zdecydowała się na odważny krok i po niespełna dwóch latach ponownie przeniosła się do nowego, znacznie większego pomieszczenia.

Przeprowadzka firmy to jednak nie tylko przewożenie kartonów i mebli. To pasja, zmiana i nowe możliwości. Z pełną werwą przystąpiliśmy do realizacji tej wyprawy!

stehovani1 stehovani2

Nowe pomieszczenia = więcej możliwości

Nasze nowe centrum wysyłkowe jest trzy razy większe od pierwotnego. Oznacza to koniec tłoku między regałami i mnóstwo miejsca na wszystkie nasze produkty i zamówienia. Pozwala nam to na wysyłkę aż do 2000 zamówień dziennie, zapewniając jeszcze szybsze dostarczenie paczki.

Nowa siedziba pozwala nam również na częstsze spotkania z kolegami i wymianę pomysłów. Niezależnie od tego, czy jest to niezobowiązujące spotkanie w kuchni, „burza mózgów” w sali konferencyjnej czy impreza firmowa.

stehovani3 stehovani4

Oczywiście przeprowadzka przyniosła ze sobą trochę nerwów. Ale gdy kurz osiadł, a kartony zniknęły, okazało się, że był to krok we właściwym kierunku.

stehovani5 stehovani6

Nowe cele i jeszcze więcej frajdy

W Goldea nie poprzestaliśmy na nowym adresie. Przeprowadzka jest dla nas świetnym bodźcem do dalszego budowania naszej marki, podbijania sieci społecznościowych i wymyślania nowych, interesujących pomysłów. Wierzymy, że jest się na co cieszyć!

Obserwuj nas i nie przegap niczego - Już teraz możemy zdradzić, że jedną z największych nowości w przyszłym roku będzie otwarcie naszego pierwszego sklepu stacjonarnego.

Zespół Goldea

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł