Opublikowano dnia 4.6.2024

Inspirowane naturą: Jak powstaje pościel Goldea?

Każdy motyw marki Goldea opowiada pewną historię. Historię inspirowaną codziennością. Staramy się utrwalić momenty i stworzyć z nich coś trwałego. Motyw Polska łąka jest tego dowodem.

Projekt zrodził się w głowie naszej graficzki Moniki, która zauroczyła się pięknem kwiatów polnych. Wspominając letnie spacery po kwitnących łąkach, znaleźliśmy odzwierciedlenie w delikatnym, bogatym w detale motywie, który zdobi nie tylko naszą pościel, ale także poszewki na poduszki, obrusy i zasłony.

Zapoznaj się bliżej z treścią i poznaj cały proces tworzenia Polskiej łąki - od szkiców po produkt końcowy.

“monika” “monika”

Świat, gdzie pomysły stają się rzeczywistością

Kluczem do wdrożenia nowego projektu jest przeniesienie pomysłu do świata wirtualnego. Na początku procesu tworzenia jest po prostu wiele pomysłów i pusta kartka, która powoli zaczyna zapełniać się wszelkimi rodzajami projektów. Stopniowo stają się bardziej konkretne i tworzą jedną koncepcję. Projektantka Monika tworzy najpierw wstępne szkice, aby uporządkować swoje myśli i zwizualizować podstawowe kształty i kompozycje. Gdy ma już wyraźniejszy zarys, przechodzi na tablet graficzny, gdzie zaczyna nadawać motywowi cyfrową formę w postaci kształtów.

Podczas tego procesu dopasowywane są poszczególne kształty i paleta kolorów aż do najmniejszego detalu. Z każdym pociągnięciem pióra projekt zbliża się do ostatecznej postaci, a pierwotny pomysł staje się ostatecznym projektem. Zanim projekt trafi do drukarni, poszczególne elementy muszą zostać rozmieszczone na tkaninie w taki sposób, aby powtarzały się i płynnie nawiązywały na siebie. Następnie pozostaje tylko wybór kolorów ze specjalnych próbek, aby matryca jak najlepiej przedstawiała kolory.

Po starannym doborze kolorów i dopracowaniu wszystkich szczegółów, motyw „Polska łąka” jest gotowy do ostatecznego druku na tkaninie. Nowoczesna technologia druku gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów i drobnych szczegółów.

Precyzyjna praca naszych szwaczek

Od momentu, gdy materiał wraca z drukarni, do dzieła przystępują nasze szwaczki. Nasza pracownia łączy precyzję z najnowszą technologią, co pozwala nam dopracować każdy produkt w nawet najdrobniejszych szczegółach. 
Każdy ścieg jest wykonany z największą starannością i dbałością o szczegóły, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale także wysokiej jakości i trwałe do codziennego użytku. Szwaczki z najwyższą starannością podchodzą do każdego elementu, a dzięki ich umiejętnościom i doświadczeniu motyw polskiej łąki ożywa.

“sici-dilna” “sici-dilna”

Pościel z motywem „Polska łąka” to nie tylko kawałek materiału. To inspirująca historia, pełna lat wysiłku i poczciwej pracy. Pozwól się oczarować delikatnym motywem kwiatów polnych i rozkoszuj się odrobiną prawdziwej przyrody w zaciszu własnego domu.

Poznaj produkty z kolekcji Polska łąka

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł