O nas

tým Goldea

Tysiące zadowolonych klientów w 5 krajach

Jeśteśmy sklepem internetowym z szeroką ofertą wysokiej jakości tekstyliów domowych oraz materiałów metrażowych. Działalność rozpoczeliśmy od roku 2016, a do dzisiejszego dnia obsłużyliśmy ponad 90 000 klientów. Od roku 2016 prowadzimy sklep internenowy w Czechach (Goldea.cz) i na Słowacji (Goldea.sk), a w 2020 r. rozszerzyliśmy naszą działalność na rynek rumuński (Goldea.ro), a w 2021 r. na rynek węgierski (Goldea.hu). W 2022 roku rozszerzyliśmy naszą działalność na kolejny kraj i wkroczyliśmy do Polski. Wierzymy, że i tutaj staną się nasze produkty ulubionymi i klienci będą z nich zadowoleni.

Szeroka oferta unikatowych produktów

Dzięki całemu naszemu zespołowi, zapału i niestrudzonej pracy, a głównie dzięki Wam naszym klientom staliśmy się wiodącym sprzedawcą internetowym oferowanego asortymentu, przede wszystkim obrusów i poszewek na poduszki. Ulubiona się stała również nasza unikatowa kolekcja pościeli, prześcieradeł czy zasłon. Chcieliśmy również wspomnieć o naszej ofercie tkanin na metry, głównie płótna bawełnianego. Wraz z nadejściem koronawirusa w marcu 2020 r. i zgodnie z rozporządzeniem odnośnie noszenia masek mogliśmy obsłużyć dużą ilość klientów, którzy zdecydowali się sami uszyć maski, a powiodło się to dzięki dużym zapasom tkanin bawełnianych, za które jesteśmy wszystkim winni WIELKIE PODZIĘKOWANIE.

Własne pracownie krawieckie

Naszym głównym atutem jest to, że dużą część naszych produktów szyjemy sami, dlatego oferujemy wysokiej jakości czeskie produkty. Kupując w naszym sklepie internetowym, wspierasz tradycyjne czeskie rzemiosło - produkcję teksyliów domowych. Dzięki pracowniam krawieckich jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową ofertę tekstyliów domowych w wielu powszechnych i nietypowych rozmiarach. W przypadku niektórych produktów można skorzystać z opcji szycia na wymiar zgodnie z własnymi wymaganiami i życzeniami.

Zobacz jak przebiega proces produkcji

Podziękowanie

Dzięki Wam, Nasi Klienci, mamy możliwość ciągłego ulepszania naszego sklepu internetowego oraz wprowadzania nowych produktów i nowych wzorów. Będziemy nadal podążać za aktualnymi trendami i nowymi kolekcjami testyliów domowych i metrażowych, aby móc zapewnić Państwu najlepszą jakość. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i za zakup w naszym sklepie internetowym Goldea.pl.

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł