Pościel do łóżeczka dziecięcego

Dzięki naszemu asortymentu pościeli do łóżeczka z zabawnymi nadrukami, zawsze będzie pomysł na bajkę. Niezależnie od tego, czy wybierzesz do łóżeczka motyw afrykańskiego safari, zwierzątek z farmy czy uroczych kotków, każdej nocy znajdziesz sprzymierzeńca w opowiadaniu historii.

Szyjemy pościel do łóżeczka dla najmniejszych niemowląt. Od najmniejszego rozmiaru 90x120, poprzez 90x130, 90x140 do 100x135 cm. Jeśli posiadasz kołdrę w nietypowym rozmiarze, prosimy o kontakt. Z przyjemnością uszyjemy pościel do łóżeczka dziecięcego dokładnie na wymiar.

Pościel do łóżeczka szyjemy z wysokiej jakości i certyfikowanej bawełny gładkiej. Pościel jest przyjemna i miękka w dotyku, a dziecko będzie się czuło jak w objęciach mamy. Pościel szyjemy w naszej pracowni, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania.

Niezależnie od tego, czy szukasz pościeli do łóżeczka dla swojego malucha, czy szukasz odpowiedniego prezentu, mamy wszystko dla dziewczynki i chłopczyka lub neutralny motyw dla niespodzianki.


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach