Pozwól swoim dzieciom pójść do dżungli, aby zobaczyć zwierzęta

Gdyby dzieci mogły same wybierać, w jakim świecie chcą żyć, z pewnością nie zabrakłoby w nim zwierząt, kolorowych i wesołych. Pozwól swoim dzieciom wybrać się do dżungli, na safari lub na wakacje z nowymi nadrukami pościeli, które pokochają od pierwszego spojrzenia i dotyku. Goldea przygotowała trzy nowości w ofercie dla dzieci.

Pierwszy nadruk jest dziki jak dżungla, gdzie wśród liści palmowych trzeba szukać zwierząt. Małpy, tygrys i lew z dużą grzywą błyszczą w kolorze żółtym i ochry, a afrykańska przyroda jest oczywiście pokryta zielenią. Jeśli szukasz spokojniejszego nadruku z siedzącymi zwierzętami, zerknij na motyw safari. Białe tło daje uspokajające wrażenie, a zebra, hipopotam czy żyrafa są malutkie i urocze, nie trzeba się ich bać.

Zwierzaki na wakacjach to nazwa najnowszego wzoru dla dzieci. A jak inaczej wyruszyć za przygodami niż wsiąść na motocykl, do samochodu lub jechać autobusem. Jeż, zając, niedźwiedź i inne zwierzęta rozłożyły już swój namiot w lesie i z niecierpliwością czekają na wszystkie małe uliczniki.

Płótno bawełniane najwyższej jakości, z certyfikatem bezpieczeństwa dla zdrowia i długiej trwałości kolorów, można kupić w postaci metrażu o szerokości 160 cm. Z nowym wzorem oferujemy również zasłony do pokoju dziecięcego, pościel do łóżeczka i łóżka, poszewki na poduszki, a nawet prześcieradła bawełniane z gumką po całym obwodzie, które trzymają się mocno nawet podczas niespokojnego snu.

Podaruj swoim pociechom najwyższą jakość z motywami, które wywołają uśmiech na ich twarzy. Wiosna już za rogiem, a to jest czas na zabawę i nową energię.


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach