Prześcieradła - od czeskiego producenta

Dbasz o jakość swojej pościeli? Jeśli tak, to trafiłeś na właściwe miejsce. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości czeskie prześcieradła, które są trwałe i wytrzymałe, idealnie dopasowują się do materaca i są przyjemne w dotyku. Prześcieradła oferujemy w wielu kolorach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do pościeli i ogólnego wnętrza sypialni lub pokoju dziecięcego.

Znajdziesz tu kilka rodzajów prześcieradeł. Najbardziej znane i najlepiej sprzedające się to prześcieradła frotte. Nie możemy jednak zapominać o prześcieradłach jersey, które również są popularne ze względu na swoją przyjemną, gładką powierzchnię. Coraz większą popularnością cieszą się również klasyczne prześcieradła bawełniane ze 100% bawełny, zarówno z gumką, jak i bez (prześcieradła). Oferujemy również bardziej luksusową opcję - prześcieradło damasceńskie.

Oferujemy prześcieradła w wielu rozmiarach. Od klasycznego łóżka pojedynczego z materacem o wymiarach 90x200 cm, przez łóżka podwójne o wymiarach 180x200 cm, po łóżka o nietypowych rozmiarach. Nie zapomnieliśmy również o prześcieradłach do łóżeczka. Większość naszych prześcieradeł oferujemy z gumką napinającą. Przy tego typu prześcieradłach podane są wymiary materaca, do których prześcieradła są odpowiednie. W przypadku prześcieradła bez gumy oznaczamy bezpośrednio rozmiar prześcieradła.


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach