Ręczniki kąpielowe

Miękkie, jedwabiste i doskonale chłonne. Nasze ręczniki i ręczniki kąpielowe są właśnie takie. Stwiamy na ich jakość. Dlaczego? Wykonane są tylko z najlepszych materiałów, pochodzą od czeskiego producenta i mają wysoką gramaturę. Co więcej, występują one we wszystkich rozmiarach. Oferujemy małe ręczniki w rozmiarze 30x50 cm. Ten rozmiar nadaje się np. do wycierania rąk lub twarzy. Większe ręczniki w rozmiarze 50x100 cm oraz ręczniki w rozmiarze 70x140 cm doskonale osuszą po kąpieli. Wszystkie ręczniki posiadają pętlę do zawieszenia.

Ręczniki dostępne są w dwóch wariantach. Ręczniki bawełniane frotte i luksusowe bambusowe. Wybierz spośród wielu kolorów i wzorów, aby dopasować je do wystroju łazienki. Większość ręczników i ręczników kąpielowych posiada ozdobne obramowanie.

Wyjazd na basen czy nad morze? Kup stylowy ręcznik plażowy, dzięki któremu zabłyśniesz na basenie. Nasze ręczniki wyróżniają się wytrzymałością, a przede wszystkim dużymi wymiarami 90x180 cm lub 90x160 cm.

Specjalną kategorią są ręczniki robocze, które docenisz zwłaszcza podczas pracy w warsztacie. Są trwałe, praktyczne i użyteczne.


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach