Tkaniny na metry

W ofercie tekstyliów na metry znajdziesz nie tylko różnego rodzaju tkaniny, ale także zasłony, obrusy PVC lub mikrofibrę. W sklepie internetowym możesz zamówić od 0,5 metra do całych rolek, zawsze jesteśmy przygotowani sprostać twoim wymaganiom. 

Odmierzymy odpowiednią ilość bawełnianej lub dekoracyjnej tkaniny, w zależności ile będzie potrzeba na uszycie dekoracji do domu lub własnej pościeli. A jeśli tkaniny zabraknie, wyślemy kolejną paczkę.  Dotyczy to również innych tkanin, takich jak tkanina leżakowa, zaciemniająca lub tkanina plamoodporna. Możesz również wybierać z praktycznych PVC na obrusy lub klasyczne firany w różnych szerokościach i w wielu wzorach. Oferujemy również inne usługi w zakresie firan, takie jak opracowanie boczne lub przyszycie taśmy marszczącej. Wymienione dodatki można również zakupić osobno. 

Popularną kategorią tkanin na metry stały się miękki polar lub sztuczne futra, z których można uszyć miękkie narzuty na fotel lub kanapę. Świetnie wyglądają i są łatwe w utrzymaniu. Zapewnij sobie prawdziwy komfort z naszą najlepszej jakości tkaniną na metry.

Filtruj towar według parametrów

Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach