Opublikowano dnia 3.3.2023

Goldea przygotowuje wiosenne nowości

Nowe tkaniny dekoracyjne, nowe świeże kolory i nowe motywy nadruku. W ten sposób przygotowujemy się na Święta Wielkanocy i wiosnę. Kiedy rozjaśnić mieszkanie nowymi dodatkami tekstylnymi, jeśli nie wraz z budzącą się do życia przyrodą i ciepłymi promieniami słońca?

 

 

Jedną z okazji do odnowienia i ulepszenia swojego domu jest zbliżająca się Wielkanoc. Z tej świątecznej okazji przygotowaliśmy dwa zupełnie nowe motywy. Jeden z nich to wiosenne kwiaty na białym tle, a drugi to wesołe wielkanocne zajączki z żółtymi kurczaczkami i kolorowymi jajkami. Wystarczy położyć obrus na stole i przywitać gości.

Zainteresowanie nowymi wiosennymi nadrukami na początku roku było tak duże, że dwa z czterech motywów zostały całkowicie wyprzedane. Ale proszę się nie martwić, wciąż uzupełniamy zapasy i możesz rozjaśnić swoje mieszkanie na przykład życiem w przyrodzie lub kwitnącą wiosną.

Nadruki są popularne również w kategorii tkanin dla dzieci, ponieważ mogą cieszyć się z każdego kolorowego wzoru. Szczególnie popularne są zwierzęta, dlatego przygotowaliśmy trzy nowe motywy. Zwierzęta w dżungli, na safari i na wakacjach.

Rośnie też zainteresowanie tkaninami jednokolorowymi, dlatego przygotowujemy zupełnie nową paletę kolorów klasycznych płócien bawełnianych. Śledzimy trendy w modzie i wybieramy dla Was nowe odcienie. Śledźcie nasz sklep internetowy, gdzie stopniowo będą pojawiać się nowe produkty.

Jedną z wiosennych nowości jest wysokiej jakości dekoracyjna tkanina jednokolorowa Rongo. Jest ona obustronnie bezszwowo tkana i pięknie lejąca, dlatego szczególnie nadaje się do szycia zasłon i poszewek na poduszki. Tkanina wykonana jest w 100% z poliestru, łatwa w pielęgnacji i nie wymaga prasowania.

Oferujemy tkaniny Rongo w kolorze bordowym, który jest najbliższy tegorocznemu kolorowi roku o nazwie Magenta, a także w wielu jasnych, wiosennych kolorach. Jasna zieleń, morela, żółć, atramentowy błękit rozjaśnią wnętrze, a stonowane, naturalne kolory wyróżnią się na tle białej ściany lub nowoczesnych mebli.

Cieszymy się, że Goldea wciąż się rozwija, a liczba naszych klientów i zamówień rośnie o kilkadziesiąt procent. Odczuwamy to jako wielkie zobowiązanie, dlatego przygotowujemy dla Państwa nową grafikę, nową stronę internetową i nowe logo. Już teraz czekamy na Wasze reakcje!

 

Michal Kempa i Ondřej Boček, właściciele sieci sklepów internetowych Goldea

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł