Goldea przygotowuje wiosenne nowości

Nowe tkaniny dekoracyjne, nowe świeże kolory i nowe motywy nadruku. W ten sposób przygotowujemy się na Święta Wielkanocy i wiosnę. Kiedy rozjaśnić mieszkanie nowymi dodatkami tekstylnymi, jeśli nie wraz z budzącą się do życia przyrodą i ciepłymi promieniami słońca?

 

 

Jedną z okazji do odnowienia i ulepszenia swojego domu jest zbliżająca się Wielkanoc. Z tej świątecznej okazji przygotowaliśmy dwa zupełnie nowe motywy. Jeden z nich to wiosenne kwiaty na białym tle, a drugi to wesołe wielkanocne zajączki z żółtymi kurczaczkami i kolorowymi jajkami. Wystarczy położyć obrus na stole i przywitać gości.

Zainteresowanie nowymi wiosennymi nadrukami na początku roku było tak duże, że dwa z czterech motywów zostały całkowicie wyprzedane. Ale proszę się nie martwić, wciąż uzupełniamy zapasy i możesz rozjaśnić swoje mieszkanie na przykład życiem w przyrodzie lub kwitnącą wiosną.

Nadruki są popularne również w kategorii tkanin dla dzieci, ponieważ mogą cieszyć się z każdego kolorowego wzoru. Szczególnie popularne są zwierzęta, dlatego przygotowaliśmy trzy nowe motywy. Zwierzęta w dżungli, na safari i na wakacjach.

Rośnie też zainteresowanie tkaninami jednokolorowymi, dlatego przygotowujemy zupełnie nową paletę kolorów klasycznych płócien bawełnianych. Śledzimy trendy w modzie i wybieramy dla Was nowe odcienie. Śledźcie nasz sklep internetowy, gdzie stopniowo będą pojawiać się nowe produkty.

Jedną z wiosennych nowości jest wysokiej jakości dekoracyjna tkanina jednokolorowa Rongo. Jest ona obustronnie bezszwowo tkana i pięknie lejąca, dlatego szczególnie nadaje się do szycia zasłon i poszewek na poduszki. Tkanina wykonana jest w 100% z poliestru, łatwa w pielęgnacji i nie wymaga prasowania.

Oferujemy tkaniny Rongo w kolorze bordowym, który jest najbliższy tegorocznemu kolorowi roku o nazwie Magenta, a także w wielu jasnych, wiosennych kolorach. Jasna zieleń, morela, żółć, atramentowy błękit rozjaśnią wnętrze, a stonowane, naturalne kolory wyróżnią się na tle białej ściany lub nowoczesnych mebli.

Cieszymy się, że Goldea wciąż się rozwija, a liczba naszych klientów i zamówień rośnie o kilkadziesiąt procent. Odczuwamy to jako wielkie zobowiązanie, dlatego przygotowujemy dla Państwa nową grafikę, nową stronę internetową i nowe logo. Już teraz czekamy na Wasze reakcje!

 

Michal Kempa i Ondřej Boček, właściciele sieci sklepów internetowych Goldea


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach