Opublikowano dnia 6.1.2023

Zręczne ręce czeskich szwaczek są nie do zastąpienia

W naszych produktach Goldea często można spotkać się z napisem czeska praca ręczna. Może się zastanawiasz, czy to tylko reklama marketingowa, czy rzeczywiście są to ręcznie szyte tekstylia domowe?

Wymierzyć materiał. Wyciąć. Uszyć. Złożyć. Zapakować. Wszystkie te kroki od tkaniny na belce do gotowego produktu powtarzają codziennie szwaczki w warsztatach krawieckich rozsianych po całej Republice Czeskiej. Nie ma żadnych robotów ani zautomatyzowanych linii. Tylko złote czeskie ręce kobiet, które szyją zasłony, pościel, obrusy i inne dekoracje dokładnie według Twojego życzenia. A robią to z miłością i troską dlatego, że zależy im na Twoim zadowoleniu.

 

 

Czeskie rękodzieło to wartość, na której nam bardzo zależy w firmie Goldea. Zdajemy sobie jednak sprawę, że praktyka krawiecka zanika z czeskich szkół i coraz trudniej jest znaleźć wykwalifikowane krawcowe. Mimo to nie poddajemy się i współpracujemy z dziesiątkami mniejszych i większych warsztatów krawieckich. Tylko w ten sposób możemy realizować Państwa zamówienia bez opóźnień i zachować wyjątkową jakość naszej pracy.

Za kilka lat być może będziemy musieli używać maszyn do cięcia lub szycia, aby cały proces był szybszy i tańszy. Ale na razie stawiamy na nasze wykwalifikowane krawcowe, które być może właśnie teraz siedzą przy swojej maszynie do szycia, pracując na dokończeniu Twojej pościeli lub zasłony na wymiar.

 

 

 

  • Jesteśmy czeską marką
  • Szyjemy na wymiar
  • Ponad 3000 opinii sklepu
  • Wyjątkowe produkty
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Dostawa gratis od 300 zł