Zmiana, na którą tak długo czekaliśmy! Przedstawiamy Wam nowe pomieszczenia Goldea

Wirtualny sklep internetowy możemy dowolnie powiększać, ale stojącą za nim firmę niestety nie. W realnym świecie ograniczenia finansowe, przestrzenne i logistyczne mogą uniemożliwiać dalszy rozwój firmy. Dlatego ze wględu na narastającą ilość zamówień, większą ofertę produktów oraz rosnącą ilość pracowników musieliśmy podjąć decyzję: Przeprowadzić się. Zaledwie kilka metrów od naszych poprzednich pomieszczeń powstał trzypiętrowy nowoczesny budynek. Goldea ma ten sam adres, ale zupełnie nowe pomieszczenia.

Budowanie nowej hali

Budowanie nowej hali: marzec 2021

Budowanie nowej hali

Budowanie nowej hali: maj 2021

Budowanie nowej hali

Budowanie nowej hali: lipiec 2021

Budowanie nowej hali

Budowanie nowej hali: listopad 2021

Na parterze znajdują się magazyny, na pierwszym piętrze biuro open space z jednym stołem i przestrzenią dla sklepu oraz miejsce na prezentację firmy. Na drugim piętrze przygotowujemy biura dla obecnych i nowych pracowników. Spodziewamy się, że dziesięciokrotnie większa powierzchnia zaspokoi potrzeby naszej firmy conajmniej na dwa lata.

Powierzchnia magazynowa

Parter: powierzchnia magazynowa

Biuro z tablicą konferencyjną

Biuro z tablicą konferencyjną

Ekspedycja

Ekspedycja

Ekspedycja przesyłek

Ekspedycja przesyłek

W tym roku spodziewamy się wzrostu obrotów o 30%. Nowe pomieszczenia nam pomogą poradzić sobie z płynnością wysyłek zamówień, aby nasi klienci dostali swoje zamówienia w czas i w porządku.  Na przeprowadzkę wybraliśmy lato, abyśmy się mogli przygotować na świąteczny szczyt, kiedy będziemy przetwarzać aż 2 tysiące przesyłek dziennie. I jesteśmy przygotowani zastawić całą firmę regałami, abyśmy to opanowali. Tradycyjnie z pomocą pracowników z biura i pracowników dorywczych, którzy się stają członkami ekspedycji. Bardzo nas to zbliża, kiedy trzymamy się razem.

Biuro

Biuro: budowanie regałów i stołów

Biuro

Biuro: budowanie regałów i stołów

Biuro

Biuro: budowanie regałów i stołów

Biuro

Biuro

Potwierdziło się to również w trakcie przeprowadzki firmy. W dopołudniowych godzinach intensywnie pracowaliśmy nad realizacją zamówień, abyśmy spełnili wszystkie życzenia naszych klientów. A po południu, wieczorem i przez wikend składaliśmy nowe meble, przeprowadzaliśmy biuro i magazyny. Przeprowadzka całej firmy trwała 7 dni i nocy. I żaden z naszych klientów i partnerów na tym nie ucierpiał. Obecnie koncentrujemy się na doskonałej obsłudze i na nowych produktach. Planujemy rebranding marki i ekspansję na inne zagraniczne rynki. Po Rumuni i Węgrzech chcemy pozyskać klientów Słowenii i Polski. Nie postrzegamy obecnego kryzysu gospodarczego jako groźbę, ale jako szansę. I dzięki temu stale się rozwijamy.

Jednak wciąż jesteśmy sobą, grupą entuzjastycznych młodych ludzi. Wszystko pakujemy i przygotowujemy osobiście. Bardzo nas cieszy, że przy powtarzających się zakupach rośnie wartość zamówień. Dzięki temu wiemy, że jesteście zadowoleni z jakości naszych produktów. Jest Was już ponad sto tysięcy, ale śmiało o nas powiedzcie znajomym. Jesteśmy przygotowani!

 

Michal Kempa a Ondřej Boček, właściciele sieci e-shopów Goldea


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach