Ochraniacze na materac nieprzemakalne

Nieprzepuszczalny ochraniacz na materac nie tylko chroni materac przed zabrudzeniem i zużyciem, ale też zapobiega przenikaniu cieczy do wnętrza materaca. Jest to zatem wodoodporna nakładka na materac, którą umieszcza się pod prześcieradłem. Mocowany jest do materaca w każdym rogu za pomocą gumek napinających.

Górna część ochraniacza na materac wykonana jest z przyjemnej 100% bawełny w wykończeniu frotte. Funkcjonalna nieprzepuszczalna warstwa wykonana jest w 100% z poliuretanu (PU) z obróbką przeciwgrzybiczną, dzięki czemu ochraniacz jest oddychający i antybakteryjny. Zastosowany materiał posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Oferowane przez nas nieprzepuszczalne ochraniacze na materace to wysokiej jakości czeskie produkty. Docenisz ich doskonałe cechy, do których należy zaliczyć długą żywotność, możliwość prania w temperaturze do 95°C i suszenia w suszarce, oddychalność oraz obróbkę antybakteryjną i antygrzybiczną.

Oferujemy ochraniacze w rozmiarach pasujących do niemal wszystkich materacy. Najczęściej poszukiwane rozmiary to 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. Jeśli brakuje Ci któregoś z wymiarów, napisz do nas, a my dopasujemy ochraniacz według Twoich wymagań.

Do ochrony materaca możemy polecić również nieprzepuszczalne prześcieradła frotte, które pełnią taką samą funkcję jak ochraniacz na materac, ale ich zaletą jest to, że są ochraniaczem i prześcieradłem w jednym.

13 produktów

Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach