Prześcieradła frotte z gumką

Frotte to jeden z najpopularniejszych materiałów do produkcji prześcieradeł. Prześcieradła frotte są przyjemnie ciepłe i elastyczne. Można je stosować przez cały rok, ale bardziej nadają się na chłodniejsze noce. W naszej ofercie znajdą Państwo prześcieradła frotte w wielu kolorach i rozmiarach. Posiadają wysoką gramaturę 195g/m2, co zapewnia długą żywotność i wytrzymałość materiału.

Górna część prześcieradła wykonana jest w 100% z bawełny. Dolna część wykonana jest z 80% bawełny i 20% poliestru. Dzięki zastosowanemu materiałowi i wszytym gumkom w tunelu prześcieradło jest elastyczne i doskonale przylega do materaca. Tego typu prześcieradło frotte jest najbardziej odpowiednie dla materacy o wysokości do 20 cm. Napewno ucieszy fakt, że nie trzeba go prasować. 

Najpopularniejsze rozmiary prześcieradeł frotte to 90x200 cm, 140x200 cm i 180x200 cm. Można też znaleźć nietypowe rozmiary. Oferujemy również prześcieradła do łóżeczka w wariancie frotte.

Prześcieradła frotte to wysokiej jakości czeski produkt. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego kładziemy duży nacisk na jakość materiałów i szycia.


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach