Tekstylia domowe Goldea są również dostępne w Polsce

Sklep internetowy Goldea oficjalnie wszedł na polski rynek. Polska jest piątym po Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii krajem, w którym klienci mogą dokonywać zakupów bezpośrednio w sklepie internetowym w swoim języku.

"Polska z 40 milionami mieszkańców ma dla nas ogromny potencjał. Nasza oferta jest przeciwna skojarzeniom, że kraj kojarzy się tylko z niskimi cenami" - powiedział Michał Kempa, jeden z właścicieli firmy, podczas inauguracji www.goldea.pl . Szyją tekstylia domowe i pościel pod marką Goldea w czeskich warsztatach krawieckich i skupiają się głównie na produktach wysokiej jakości. "Jednocześnie oferujemy klientom usługi krawieckie, dopasowanie wymiarów poszewek, czy doradzamy w zakresie wyposażenia sypialni czy odnośnie pielęgnacji naszych produktów" - dodał M. Kempa.

Według niego poddali polski rynek wnikliwej analizie i znaleźli wystarczająco dużo miejsca na swoją ofertę, mimo wyższej ceny produktów. "Polska prężnie się rozwija, a nowych klientów zyskamy dzięki popularnym sposobom transportu i płatności, rozmiarom produktów czy przyjemnemu i nowoczesnemu środowisku sklepu internetowego" - podkreślił właściciel. W październiku sezon przedświąteczny jest już w pełni, co pokaże, czy decyzja wejścia do innego kraju była właściwa. "Wierzę, że Polska stopniowo stanie się kolejnym stabilnym rynkiem, na którym będziemy działać" - podsumował Michał Kempa.


Szycie na miarę mamy własną szwalnię
Wyjątkowa oferta ponad 10 000 produktów
Czeska produkcja produkty wysokiej jakości
30 dni na zwrot od zakupu towaru
Zadowoleni klienci w pięciu krajach